ВІДЕО ЗА ЗАПИТОМ
Сервіс "Відео за запитом" дозволяє просто та швидко додати відео на сторінки Вашого сайту.

Ми забезпечимо надійне зберігання та гарантовану доставку відео до кожного Вашого відвідувача.
Переваги:
 • Простота у використанні. Ви додаєте відео на свій сайт за 5 хвилин: закачуєте файл по ftp і додаєте на сторінку html код з ім'ям файлу. Решту роботи виконає наша система.
 • Без реклами. Відео програється без реклами та втрати якості (на відміну від YouTube та інших безкоштовних сервісів).
 • Якість відео. Ви можете розміщувати у себе на сайті відео-ролики як High Definition.
 • Підтримка мобільних пристроїв. Відео, розміщене на Вашому сайті, доступне для перегляду з пристроїв Android/iOS.
 • Максимальне покриття аудиторії. Для перегляду відео необхідний лише браузер, який встановлений на 99% комп'ютерів. Також використовується технологія дозволяє дивитися відео відвідувачам, які знаходяться за firewall і proxy (більшість офісних співробітників).
 • Комфортний перегляд. Незалежно від розміру файлу, користувач може дивитися відео з будь-якого місця, не чекаючи поки скачається весь фрагмент від початку файлу.
 • Канали Інтернет. Ресурсоємне відео зберігається і віддається з наших серверів. Ви можете розміщувати відео на своєму сайті, не переймаючись каналами Інтернет, необхідні для його віддачі.


 • Вартість:
  Наші контакти:
  email:  
  тел: (044) 209-0371
  Наша спеціалізація: трансляція відео в мережі Інтернет.

  Наша головна задача: зробити максимально простим процес розміщення відео-матеріалів на сайтах наших клієнтів, а також забезпечити доставку відео-контенту до всіх відвідувачів цих сайтів.

  Наша інфраструктура з початку була побудована з орієнтацією на специфіку поширення мультимедійного контенту, а також на безперебійність надання сервісу. В її основу були закладені наступні два принципи:

  Надійність. Основні вузли дубльовані в різних датацентрах. Система функціонує при відмові будь-якого її вузла, зокрема - при відмові цілого датацентру.

  Розширюваність. Нарощування потужності виконується просто і швидко шляхом додавання нових серверів і є абсолютно звичайною операцією, а не чимось надзвичайним.